skip to Main Content
PIWIARNIA CZĘSTOCHOWA
pn - czw: 15:00 - 23:00 | pt: 15:00 - 3:00 | sb: 15:00 - 4:00 | nd: 13:00 - 22:00
Kuchnia czynna w weekend do 0:00
Zamów z dowozem: 789 406 506

Regulamin rezerwacji

 1. Rezerwacje stolików przyjmujemy drogą telefoniczną pod numerem telefonu: +48 789 406 506, drogą mailową pod adresem @: kontakt@piwiarniaczestochowa.pl bądź za pomocą formularza rezerwacji, który znajduje się na naszej stronie internetowej: http://piwiarniaczestochowa.pl/#rezerwacje
 2. Rezerwacje przyjmowane są najpóźniej do godz. 21:00.
 3. Dokonując rezerwacji stolików należy podać:
  • nazwisko
  • dzień i godzina rezerwacji
  • ilość osób
  • nr telefonu
  • adres e-mail (w przypadku formularza internetowego)
 4. Dane, o których mowa w pkt.2 zbierane są tylko i wyłącznie na potrzeby procesu rezerwacji. Z naszą polityką prywatności można zapoznać się pod adresem: http://piwiarniaczestochowa.pl/polityka-prywatnosci
 5. Podanie nieprawidłowych bądź nieprawdziwych danych może uniemożliwić złożenie poprawnej rezerwacji.
 6. Rezerwacje składane przez formularz rezerwacji są potwierdzane telefoniczne. Dopiero w momencie jej potwierdzenia, rezerwacja jest ważna i uznana za przyjętą.
 7. Rezerwacje składane drogą mailową są potwierdzane zwrotną wiadomość e-mail bądź telefonicznie. Dopiero w momencie jej potwierdzenia, rezerwacja jest ważna i uznana za przyjętą.
 8. Rezerwacja jest ważna przez 15 minut licząc od ustalonej i potwierdzonej godziny rezerwacji; po upływie tego czasu rezerwacja przepada, stolik zostaje zwolniony.
 9. Na życzenie gości (informacja telefoniczna) istnieje możliwość przedłużenia czasu rezerwacji. W przypadku, kiedy istnieje możliwość spóźnienia prosimy o wcześniejsze poinformowanie drogą telefoniczną o wystąpieniu takiej ewentualności.
 10. Przy rezerwacjach powyżej 6 osób wymagane jest wpłacenie zaliczki min. 100,00 PLN. Kwota zaliczki powinna zostać wpłacona najpóźniej 3 dni od dnia złożenia rezerwacji. W przypadku rezerwacji, która jest dokonywana na mniej niż 3 dni przed dniem rezerwacji, zaliczka powinna zostać wpłacona najpóźniej w dzień przed dniem rezerwacji.
 11. Kwotę zaliczki można uiścić na miejscu w Piwiarnia Częstochowa, za pomocą bliku bądź dokonać wpłaty przelewem (nr konta dla wpłat: 10 1050 1142 1000 0097 2231 5265 z tytułem: rezerwacja „nazwisko” „data rezerwacji”)
 12. W przypadku opłaty w formie przelewu potwierdzenie jego wykonania należy przesłać na adres @: kontakt@piwiarniaczestochowa.pl
 13. Kwota wpłaconej zaliczki przepada w przypadku odwołania rezerwacji w terminie krótszym niż 5 dni od daty rezerwacji. Kwotę zaliczki można wykorzystać max do 5 dni od daty rezerwacji w innym wypadku zaliczka przepada.
 14. Kwota wpłaconej zaliczki jest w pełni do wykorzystania w barze za okazaniem voucheru (bonu), który został wydany w ramach zaliczki.
 15. W przypadku niedokonania wpłaty zaliczki w określonym czasie w pkt.10 rezerwacja jest nieważna.
 16. Piwiarnia Częstochowa nie ponosi odpowiedzialności i nie gwarantuje większej ilości miejsc niż ustalone i potwierdzone podczas dokonywania rezerwacji.
 17. Wszelkie odstępstwa od niniejszego regulaminu muszą zostać ustalone z managerem lokalu i potwierdzone w formie pisemnej lub mailowej przez obie strony.
 18. Piwiarnia Częstochowa zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji bez podania przyczyny.
 19. Dokonanie rezerwacji w Piwiarni Częstochowa jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
Back To Top